ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Bežná cena: 188.23  (-19%)
Skladom > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1355020
EAN: 4717677324242
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: ASRock
Popis a parametre
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Lesklý
Rozlíšenie
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
VESA
Výbava
Reproduktory
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
4,13
Jas (cd/m2)
350