AXAGON BUCM3-CM20AB, SPEED kábel USB-C USB-C, 2 m, USB 3.2 Gen 1, PD 60W 3A, ALU, opletenie, čierna
Prémiový dátový a nabíjací kábel USB-C <-> USB-C AXAGON BUCM3-CM20AB SPEED USB 3.kábel 2 Gen 1 s konektormi USB-C samec na oboch koncoch. Kábel je určený na rýchly prenos dát a nabíjanie notebookov, telefónov, tabletov a iných mobilných zariadení. Podporuje prenos dát rýchlosťou až 5 Gb/s a nabíjací prúd až do 3 A.
Napájacie vodiče 22AWG (nižší počet = väčší prierez a nižší odpor vodičov) zaručujú rýchle nabíjanie telefónov a iných mobilných zariadení. Kábel podporuje aj nabíjanie notebookov pomocou 60W technológie Power Delivery. Dátové vodiče 30AWG spolu s kvalitným tienením zabezpečujú spoľahlivý prenos dát. Trojité tienenie chráni prenášané signály pred nepriaznivým rušením.
Konektory:
- 2x USB-C (M) samec/samec.
Ďalšie funkcie:
- DATA SYNC & FAST CHARGING - súčasný prenos dát a nabíjanie batérie mobilného zariadenia.
- SuperSpeed USB - USB 3.2 Gen 1 (predtým USB 3.1 gen 1 / USB 3.0).
- Kompatibilný aj s USB 3.2 Gen 2, spätne kompatibilný s USB 2.0.
- Podpora prenosovej rýchlosti 5.000 / 480 / 12 / 1.5 Mbps (SuperSpeed / High / Full / Low speed).
- Podporuje rýchle nabíjanie prúdom až do 3A.
- Podporované technológie nabíjania: Power Delivery 60 W (20 V/3 A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0/4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging a ďalšie.
- Kábel obsahuje napájacie vodiče 22AWG, dátové vodiče 30AWG.
- Poniklované konektory a pozlátené kontakty zabraňujú oxidácii a zabezpečujú spoľahlivé pripojenie.
Ďalšie údaje:
- dĺžka kábla 2 m,
- vonkajší priemer kábla 4.5 mm.