GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Skladom > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1541189
EAN: 4719331878641
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Gigabyte
Popis a parametre
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Lesklý
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
DisplayPort
Výbava
VESA
Výbava
Nastaviteľná výška
Pivot
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
OLED
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Vzadu
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
10
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
5,6
Jas (cd/m2)
275