UBNT EdgeSwitch ES-24-250W [26Gbps, 250W, aktívny (802.3af/at) a pasívne (24 V) PoE, 2xSFP, L2/L3]
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:26; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch.... viac
Skladom 4 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1015472
EAN: 810354022241
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Ubiquiti
Popis a parametre
Maximálny počet portov
26
Prevedenie
Rack mounted 19"
Technológia
Gigabit Ethernet 1000Mbps
Management
Web
Vlastnosti switche
Funkcia POE na portoch
Maximální počet portů
26