Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.... viac
Bežná cena: 105.6  (-3%)
85.01 € bez DPH
Skladom 4 ks
102.01 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 32833
EAN: 4718937510344
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: ZyXEL
Popis a parametre

Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX.
Typ príslušenstva
Mini-GBIC (SFP) moduly

Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
CINEMA + spol. s r.o.
Partizánska cesta 77
97400 Banská Bystrica
Slovensko
IČO: 31586457
IČ DPH (DIČ): SK2020453743
Ďalšie informácie
Textové stránky